SANAFIT - ŠPECIALISTA NA ALTERNATÍVNE TERAPIE

S A N A F I T
Špecialista na alternatívne terapie
Prejsť na obsah
pristroje
Svetelná terapia BIOPTRON
Systém svetelnej terapie BIOPTRON je svetovo patentovaný zdravotnícky prístroj svetelnej terapie so špeciálnym opticky vyžarujúcim svetlom, ktoré je podobné časti elektromagnetického spektra prírodne produkovaného zo slnka, ale bez UV žiarenia.Svetelná terapia BIOPTRON môže pôsobiť prirodzeným spôsobom, podporujúc regeneračné a vyvažujúce funkcie tela, a preto pomáha telu aktivovať jeho vlastný, liečebný potenciál. Svetelná energia po preniknutí do tkanív napomáha procesu biostimulácie (to znamená, že pozitívnym spôsobom stimuluje rôzne biologické procesy v organizme, čím zlepšuje telesné funkcie).
Technológia zdravotníckeho prístroja BIOPTRON sa stala v medicíne všeobecne využívaná a akceptovaná ako jednoducho používateľná, účinná a nefarmakologická. Za viac ako 15 rokov klinického výskumu vo svete sa ukázalo, že napomáha pri konzervatívnej liečbe akútnych a chronických poranení, ako aj pooperačných rán.
Hypokratova filozofia liečby začala znovu ovplyvňovať oblasti medicíny: “Primum non nocere” (“V prvom rade neublížiť”) a “Uznávať liečivú silu prírody.
Harmonizovať metabolické procesyňovať obranyschopnosť organizmuť regeneračné a ozdravné procesy celého organizmuť hojenie ránňovať bolesť a znižovať jej intenzitupo úraze (posttraumatické rany)áleninyčné ranypredkolenia(preležaniny)ňovať bolesť a znižovať jej intenzitušovať rýchlosť a dĺžku chôdzeňovať svaly a zväčšovať rozsah pohybovšovať kvalitu spánkuť úľavu namáhaným svalomňovať bolesti kĺbovšovať rozsah aktívnych a pasívnych pohybov kĺbovžňovať rýchlejšiu rekonvalescenciu pohybového aparátuto vynikajúca doplnková liečba pri:pomliaždeninách, podvrtnutiach, presilení, vykĺbení, odreninách, porezaní, modrináchňovať bolesť a svalové napätiešovať kvalitu tkanivať opuchyýchľovať regeneračné procesy a hojenie rán.
Stromová 2548/1 911 01 Trenčín - 0905846241
Návrat na obsah