SANAFIT - ŠPECIALISTA NA ALTERNATÍVNE TERAPIE

S A N A F I T
Špecialista na alternatívne terapie
Prejsť na obsah
pristroje
BIOquant
registrovaná zdravotnícka pomôcka, ktorá reprezentuje metodiku s najväčším možným vplyvom na Vaše zdravie. Efektívnosť metodiky je porovnateľná s vnútrožilovým ožarovaním krvi, ale svojou neinvazívnosťou umožňuje oveľa viac aplikácií a tým má aj oveľa väčší efekt na krv a jej komponenty.

Vhodnosť metódy:
Vhodná pre starých i mladých, chorých i zdravých, vysokovýkonných i slabých, využívajúcich fyzické i mentálne schopnosti, teda pre všetkých, ktorých zaujíma ako vyzerajú, ako sa cítia, a chcú niečo urobiť pre svoje zdravie a svoju výkonnosť.

Vlastnosti BIOquantu:
Jedná sa o laserový polovodičový prístroj s výkonom 3,4,5 mW, 650nm vlnovej dĺžky, s jednoduchou obsluhou, svetlom na výstupe s vynikajúcim účinkom na ľudské zdravie a krvné bunky ako iďalšie komponenty krvného séra. Toto svetlo sa vyznačuje neobvykle vysokouťou interferencie a vlastnosti koherencie a polarizácie sa zachovávajú na veľkej dĺžke. Klinicky testovaný s potvrdeným účinkom jedinej aplikácie v porovnaní s ožarovaním krvi v žile, ako i s klinicky testovanými výsledkami viacerých aplikácii a vplyvom na klinické výsledky pacientov v porovnaní s vnútrožilovou aplikáciou HeNe lasera. Chránený ochrannou známkou BIOquant (TM), a patentovaným nosovým aplikátorom. Právom tvrdíme, že sa účinkom vyrovná vnútrožilovým laserom a preto zaberá na viac ako 130 diagnóz.

Stromová 2548/1 911 01 Trenčín - 0905846241
Návrat na obsah